Muppets Aranıyor
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 135 Görüntülenme

Muppets Aranıyor

İlk olarak 21 Mart 2014 tarihinde Birleşik Devletlerde sinema sevenler ile buluşan Muppets Aranıyor filmi ülkemize 13 Temmuz 2014 tarihinde biraz geç gelmesine rağmen çocuklar ve aileler tarafından iyi ilgi toplamıştır. Macera, Komedi ve polisiye ögeleri ile işlenen filmin yönetmenliğini yapan James Bobin aynı zamanda senaryosunu da yazmıştır. Yardımcı yönetmenliğini Nicholas Stoller ’in yaptığı Muppets Aranıyor filminin başrol oyucuları ise Ricky Gervais, Ty Burrell ve Tina Fey gibi isimlerden oluşuyor. 1 Saat 47 dakikalık bir uzunluğa sahip olan film İMDB tarafından 6.6 puan almıştır ve tam bir aile filmidir. Yapım aşaması Amerika ’da gerçekleşen film için 50 Milyon Dolarlık bir bütçe harcanmış ve sonucu olarak 78 Milyonluk gişe hasılatı toplamıştır.
İlk filmi ile büyük bir ilgi toplayan Muppetler devam niteliğindeki ikinci filmi ile bu kez Avrupa ’da bir maceraya atılıyorlar. Muppetlerin üyeleri Madrid, Berlin ve Londra ’nın en ünlü ve büyük sinema salonlarında kapalı gişe olarak çıktıkları bir tura katılırlar. Tüm bu yolculuk sırasında Kermit ’in başına kötü bir olay gelir ve turne bu olaydan sonra oldukça heyecanlı bir hal alır. Dünya ’nın en azılı hırsızlarından biri olan Constantine ismindeki suçlu Kermit ’e birebir benzemektedir ve yaptığı eylemler sonucunda Kermit ’i uluslararası aranan bir suçlu konumuna düşürür. Kermit başına gelenlerden sonra tutuklanarak hapishaneye gönderilir ve Constantine ise onun yerine geçerek kendisini herkese Kermit gibi tanıtır. Bu arada Kermit ’in bir an önce suçsuz olduğunu kanıtlaması ve hapisten kurtulması gerekmektedir.
Dizinin Diğer Bölümlerini İzlemek için KAYNAK Kısmından Seçim Yapabilirsiniz. Filmler ve Dizilerde ALTERNATİFLERİ SAĞ TARAFTAN Seçebilirsiniz...Eğer Video Çalışmıyorsa ALTERNATİFLERİ Kontrol Ediniz...

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Avatar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?