Bir Küçük Eylül Meselesi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 156 Görüntülenme

Bir Küçük Eylül Meselesi

Ülkemizde 14 Şubat 2014 Sevgililerin günü olan özel bir tarihte gösterim salonlarında yerini alan Bir Küçük Eylül Meselesi filminin başrol oyuncuları Farah Zeynep Abdullah, Engin Akyürek ve Ceren Moray olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yapımcılığını Ay Yapımcılık üstleniyor ve yönetmenliğini üstlenen kişi Kerem Deren ve senaryo ise yine Kerem Deren ’e aittir. Çıktığı gün herkes tarafından beğenilen ve oldukça iyi yorumlar alan Bir Küçük Eylül Meselesi adlı filmimizin İMDB puanı 7.7 olarak oldukça iddialı gözüküyor. İçerisinde dram, gizem, aşk unsurları bulunduran bu filmi herkesin mutlaka izlemesi gerekiyor. Dolu-dolu bir film keyfi sunan Bir Küçük Eylül Meselesini mutlaka beğeneceksiniz. Bu harika romantik filmin çekimleri tam olarak 1 yıl sürdü ve uzun bir çekim koşuşturması sonrası beyazperdeye getirilmesi için 2 ay hazırlıklar yapıldı. Filmin ilk çekimleri 2 hafta boyunca İstanbul ’da geri kalan tüm zaman ise Türkiye ’nin en ünlü adalarından biri olan Bozcaada ’da çekildi.
Eylül için her şey normaldir ve her şey çok güzel gitmektedir. İstediği her şey hayatında vardır istemediği hiçbir şeyse yoktur. Eylül o kadar çok mutludur ki, bu mutluluğu yakın zamanda kötü bir olay sonrası son bir ay içinde yaşadığı hiçbir şeyi hatırlamaz olur. Arkadaşları ve tüm yakınları Eylül ’e sürekli iyi olduğunu hiç bir problem olmadığını söylerler, fakat Eylül bazı şeylerin kötü gittiğini anlar gibidir. Kötü günler geçiren genç kız, sonunda isyan edermişçesine birden bire Bozcaada ’ya gitme kararı alır ve oraya vardığında aradan fazla zaman geçmeden ilginç bir adamla karşı karşıya gelir. Eylül ’ün tanımadığı bu adam onu önceden tanıdığını ve hatta aşık olduğu adam olduğunu söyler ve onu bir şekilde hatırlamasını ister. Şaşkına dönen Eylül artık bir şeyi hatırlamak zorundadır. Yabancı adam doğruyu mu söylüyor yoksa yalan mı atıyor bir an önce öğrenmelidir.
Dizinin Diğer Bölümlerini İzlemek için KAYNAK Kısmından Seçim Yapabilirsiniz. Filmler ve Dizilerde ALTERNATİFLERİ SAĞ TARAFTAN Seçebilirsiniz...Eğer Video Çalışmıyorsa ALTERNATİFLERİ Kontrol Ediniz...

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Avatar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?