Maske 1994
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 112 Görüntülenme

Maske 1994

1994 senesinin Temmuz ayında sinema salonlarının dolup taşmasına neden olan Maske filminin yönetmenliğini Chuck Russell üstleniyor. Senaryosunun Michael Fallon ’a ait olduğu Maske filminin başrollerinde dünyaca ünlü aktör Jim Carrey yer alıyor ve onun yanında çok sevilen melek Cameron Diaz başrolü götürüyor. 94 yılından bu yana İMDB puanı olarak fazla bir düşüş yaşamayan Maske 6.8 değerinde bir puana sahiptir. Maskenin çekimleri Amerika ’da gerçekleştirildi ve tamamlanması için 23 Milyon Dolar gibi o tarihi düşünecek olursak oldukça büyük bir rakam harcandı.
Stanley İpkiss bankada çalışan bir memurdur, hayatı son derece rutin ve monoton geçmektedir. Herkes tarafından küçük görülür ve itibar göremez. Hergün başına kötü şeyler gelir ve yakın zamanda bir araba tamircisi tarafından da dolandırılır. Disco ’ya gidip eğlenmek ister ve mekanın korumaları tarafından tartaklanarak kovulur. Artık berbat durumundan ve hayatından sıkılmıştır. İntihar etmek için köprünün üzerine çıkar, fakat denizde birşey görür ve adeta ay ışığı gibi parlamaktadır. Paylaşan cismi insan zanneder ve hiç düşünmeden denize atlar. Ancak o bir insan değil sadece bir maskedir. Şöyle bir sorun vardır ki o sıradan bir maske değildir. Bu maske Stanley ’nin başını bin bir türlü belaya sokmak üzeredir ve sokacaktır da, Maskeyi ne zaman taksa adeta farklı birine bürünüyor ve beladan belaya koşuyor. Jim Carrey ’nin başrolde oynadığı bu filmde kahkaha atmadan duramayacaksınız.
Dizinin Diğer Bölümlerini İzlemek için KAYNAK Kısmından Seçim Yapabilirsiniz. Filmler ve Dizilerde ALTERNATİFLERİ SAĞ TARAFTAN Seçebilirsiniz...Eğer Video Çalışmıyorsa ALTERNATİFLERİ Kontrol Ediniz...

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Avatar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?