Gulyabani
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.4 IMDB Puanı 79 Görüntülenme

Gulyabani

28 Şubat 2014 tarihinde Türk sinemalarında gösterime giren Gulyabani izlenme bakımından güzel bir seyir keyfi yaşatıyor. Ülkemizde yapılan korku filmleri genelde çok vasat olsalar da bu alanda ilerlemeye çalışmak yine de güzel bir başarıdır. Gerilim, korku ve komedi türlerini bir araya getiren genç yönetmen Orçun Benli ’in koltukta oturduğu Gulyabani filminin başrolleri ise Deniz Uğur, Melike Öcalan, Ceyda Ateş, Cüneyt Arkın gibi isimlerden oluşmuştur. Ne yazık ki İMDB ’de yayınlanmayan filmimizin puanını diğer sitelere oranla belirlemiş bulunmaktayız.

Fantastik ögeler taşıyan filmimizde dört arkadaş Güneş, Aslı, Duygu ve Yasemin ’in bir film senaryosu yazmak üzere kuytu bir ormanda bulunan av evine yerleşmeleriyle birlikte asıl hikayemiz başlayacaktır. Gittikleri yeri merak eden gençler sürekli bir şeyleri kurcalama peşindedirler ve bu merakları başlarına biraz komik birazda korku dolu anlar yaşatacaktır. Aslında bir falcının onlara bahsettiği Gulyabani hikayesini bilmelerine rağmen, bu hikayeyi asılsız bularak inanmazlar. Fakat günden güne yaşadıkları kötü olaylar silsilesi ile birlikte Gulyabaniyi uyandırdıklarını anlayacaklardır.
Dizinin Diğer Bölümlerini İzlemek için KAYNAK Kısmından Seçim Yapabilirsiniz. Filmler ve Dizilerde ALTERNATİFLERİ SAĞ TARAFTAN Seçebilirsiniz...Eğer Video Çalışmıyorsa ALTERNATİFLERİ Kontrol Ediniz...

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Avatar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?