Romantik Komedi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 147 Görüntülenme

Romantik Komedi

Özlemini çektiğimiz aşk tadında Türk komedi filmi Avrupa filmlerini aratmayacak şekilde çekilmiş harika bir film olarak karşımıza çıkıyor. Ünlü Hollywood tasarımcılarının sadece afiş üzerinde çalıştığı bu harika Romantik Komedi filmi 2 Şubat 2010 tarihin de Türkiye sinemaları ile birlikte bizlerle buluştu ve kimini güldürdü kimini ağlattı. Sonuç olarak herkesin beğenisini kazanan muhteşem komedi tadında romantik filmi mutlaka izlemelisiniz. İMDB puanı 5.5 olarak karşımıza çıksa da bazen verilen puanlar yanıltıcı olabiliyor. Romantik Türk filmlerinin bir kaç yıl içinde armasının sebebi ise Türkiye sinemasının gerçekten gelişiyor olmasından kaynaklanıyor. Yönetmenliğini Ketche isimli başarılı bir yönetmen üstleniyor ve başrollerde bir çok tanıdığımız isim yer alıyor. Bunlardan bazıları ise Sedef Avcı, Cemal Hunal, Begüm Kütük gibi isimlerdir.
Birbirlerine çok yakın 3 arkadaş Esra, Zeynep ve Didem beraber yaşayan 3 kadındır. Fakat arkadaşlardan birisi yakın zamanda evlenmek için planlar ve hazırlıklar yapmaktadır. Evlenecek olan kişi ise Zeynep ’tir ve bu düğün güzel olacağı kadar bir o kadar da ilginç sürprizlerle dolu olacaktır. Esra ise her ne kadar işinde başarılı olmak istese de bir türlü dikiş tutturamaz ve işinden istifa etmek zorunda kalır. Ardından sevgilisi ile yollarını ayıran Esra bir reklam şirketinde çalışmaya başlar. Burada başlayan güzel işiyle birlikte ajansın pozisyona sahip çalışanlarından biri olan Mert ile aralarında bir yakınlaşma gerçekleşir ve bir süre sonra birlikte olmaya başlarlar. Didem ise Esra ’nın yakınlaştığı Mert ’in de yakın arkadaşı olan Cem ’den çok etkilenir fakat bir türlü ona yaklaşamaz. Bin bir türlü oyun çeviren Didem sonunda Mert ’e karşı dikkatini çekebilecek midir? 3 kafadar arkadaşın tüm aldığı kararlar bundan sonraki hayatlarını tamamıyla değiştirecektir. Amerikan yapımı komedi ve romantik filmlerini aratmayan bu muhteşem yapım da aşk, arkadaşlık ve kadın-erkek ilişkilerinin altı çiziliyor. Aynı zamanda bir o kadar da eğlenceli komedi unsurları içeren bu filminin gişe hasılatı 4 Milyon Dolar olarak kayıtlara geçmiş durumdadır.
Dizinin Diğer Bölümlerini İzlemek için KAYNAK Kısmından Seçim Yapabilirsiniz. Filmler ve Dizilerde ALTERNATİFLERİ SAĞ TARAFTAN Seçebilirsiniz...Eğer Video Çalışmıyorsa ALTERNATİFLERİ Kontrol Ediniz...

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Avatar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?