Çocuk Büyütme Rehberi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 109 Görüntülenme

Çocuk Büyütme Rehberi

122 dakikalık uzun bir seyir keyfi veren Çocuk Büyütme Rehberi adlı bu harika filmi izlerken bir yandan komik anlara gülüp bir yandan da dram yüklü anlara tanık olacaksınız. İMDB ’den aldığı 7.7 puanı ile Meksika yapımı filmin yönetmenliğini üstlenen kişi Eugenio Derbez isminde film yönetmenliğinde oldukça başarılı bir isim yer alıyor. Filmin hikaye yazarlığı ise Guillermo Ríos, Leticia López Margalli isminde iki kişiye aittir. Çocuk Büyütme Rehberinin yönetmenliğini üstlenen Eugenio Derbez aynı zamanda başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra Karla Souza ve Jessica Lindsey ’de başrolde yer alan isimlerdendir. 4 Nisan 2014 tarihinde ülkemizde sineme salonları ile seyircinin karşısına çıkan film güzel yorumlar almış ve beğenilmişti. Çocuk Büyütme Rehberi isimli bu muazzam yapımın çekimleri için harcanan miktar 99 Milyon Dolardır ve inanılmaz rekor bir gişe hasılatı elde eden bu film tamı tamına 1 Milyar 273 Milyon Dolarlık bir gelir elde etmiştir. Filmin hasılatından da ne kadar kaliteli bir yapım olduğunu anlayabilmekteyiz.
Günün birinde kapısının önüne bırakılmış ve terk edilmiş bir bebek bulan Valentin, bebeğin annesini bulmak için Los Angeles şehrine kadar izini sürer. Maggie ismindeki kıza ve kadına yardım eder ve onlara ev bulur. Valentin isminde ki bu adam hayalleri süsleyen bir baba olmasada Maggie isimli kıza tam 6 yıl boyunca bakıp büyütmüştür. Valentin hayatını geçindirebilmek için Hollywood filmlerinde dublörlük yapmaktadır ve bu işte oldukça iyidir. Büyüttüğü kız Maggie ile çok mutlu ve sakin hayat süren Valentin ’in karşısına ansızın çıkan Annesi tarafından hayatları birden bire alt üst olur. Aralarında inanılmaz baba ve kız ilişkisi bulunan bu ikilinin hayatları ne yönde değişmek üzere izleyip görelim.
Dizinin Diğer Bölümlerini İzlemek için KAYNAK Kısmından Seçim Yapabilirsiniz. Filmler ve Dizilerde ALTERNATİFLERİ SAĞ TARAFTAN Seçebilirsiniz...Eğer Video Çalışmıyorsa ALTERNATİFLERİ Kontrol Ediniz...

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Avatar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?