Karınca Çocuk
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
123 Görüntülenme

Karınca Çocuk

16 Nisan 2014 tarihinde ABD sinemalarında yerini alan Karınca Çocuk adlı filmin başrollerinde Oscar Dietz, Amalie Kruse Jensen, Samuel Ting Graf gibi genç isimler yer alıyor. Yönetmenliğini üstlenen Ask Hasselbalch ’in filmi İMDB ’den 5.6 değerinde bir puan alıyor. Senaryosunu yazan kişi ise Kenneth Bøgh Andersen ’dır. Karınca Çocuk filmi bizlere 77 dakikalık kısa bir seyir keyfi sunuyor.
Pelle isimli küçük çocuk fazlasıyla asosyaldir ve pek arkadaşı bile yoktur. Günün birinde ilginç bir karınca tarafından ısırılır. Bu karınca sayesinde Pelle özel güçlere sahip olacaktır. Böylece Pelle olağan üstü güçler kazanmıştır ve herkesin çocukluk döneminde korktuğu canavarlar, yaratıklar ile savaşacak cesareti bulmuştur. Karınca Çocuğun önüne çok zorlu bir düşman çıkar. Bu düşmanın adı Flea ’dır ve onu yenebilmek için tüm gücünü kullanmak zorundadır.
Dizinin Diğer Bölümlerini İzlemek için KAYNAK Kısmından Seçim Yapabilirsiniz. Filmler ve Dizilerde ALTERNATİFLERİ SAĞ TARAFTAN Seçebilirsiniz...Eğer Video Çalışmıyorsa ALTERNATİFLERİ Kontrol Ediniz...

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Avatar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?