Ateşli ve Tatlı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı 117 Görüntülenme

Ateşli ve Tatlı

Roger Kumble ’ın yönetmenliğini üstlendiği Ateşli ve Tatlı filmi 19 Temmuz 2002 senesinde Türkiye ve Dünya ile bir çok ülkede aynı anda vizyona girmiştir. Romantik komedi türündeki Ateşli ve Tatlı filminin İMDB puanı ise 2002 yılından bu yana biraz düşüş göstererek 5.0 değerinde sabitlenmiş durumdadır. Senaristliğini Nancy Pimental ’ın yaptığı filmin başrol oyuncuları Cameron Diaz, Thomas Jane, Christina Applegate gibi sevdiğimiz ve bildiğimiz güzel oyunculardan oluşmaktadır. 88 Dakikalık süresi ile bir romantik komedi filmine göre gayet makul bir izlenim süresi tanıyan Ateşli ve Tatlı filminin çekimleri Amerika ’da yapıldı ve tamamlanması için 43 Milyon Dolarlık bir gidere mal olmuştur. Film sinema severler ile buluştuktan sonra 68 Milyonluk bir gişe hasılatı yapmayı da başarmıştır.
Erkeklerin yapısına ve doğasına dair çok ilginç ve itici fikirlere sahip olan Christina her gün cinsel ilişkiye girmek için başka erkekler bularak gününü gün etmekte ve kimi bulursa onunla birlikte olmaktadır. Fakat bir gece kendisini adadığı bu maraton içerisinde, bir barda tanıştığı Peter ismindeki adam ile beraber olunca her şey değişecektir. Peter çok farklı biridir ve Christina ondan ne kadar hoşlanmış da olsa, Peter birden bire ortalıktan kaybolacak ve genç kadının hayatından çıkacaktır. Christina Peter ’ın gerçek aşkı olma ihtimalini göz önünde bulundurarak onun peşinden gider ve onu bulmaya oldukça niyetlidir, ama bu çıktığı yolculukta onu birbirinden farklı ve ilginç olaylar beklemektedir.
Dizinin Diğer Bölümlerini İzlemek için KAYNAK Kısmından Seçim Yapabilirsiniz. Filmler ve Dizilerde ALTERNATİFLERİ SAĞ TARAFTAN Seçebilirsiniz...Eğer Video Çalışmıyorsa ALTERNATİFLERİ Kontrol Ediniz...

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Avatar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?