Carrie Günah Tohumu
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 72 Görüntülenme

Carrie Günah Tohumu

Günah Tohumu filminin İMDB puanı 6.1 olarak karşımıza çıkıyor ve bu oran bir korku filmi için gerçekten iyi gibi duruyor. 8 Kasım 2013 ’te Sinemalarda yerini alan ve başrolde Chloe Moretz ’i izlediğimiz genç yıldızı görüyoruz. Genç oyuncunun şimdiden aldığı bu zor roller ile gelecekte oldukça başarılı bir oyuncu olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Aynı zamanda ona eşlik eden diğer başrol oyuncuları ise Julianne Moore ve Gabriella Wilde ’ı görüyoruz.
Filmde özel güçlere sahip ergenlik çağını yaşayan genç bir kız konu alınıyor. Çevresinden sürekli gördüğü kötü davranışlar ile tartaklanan ve artık çekemediği ve sabrının son sınırına geldiği anları görüyoruz.
Henüz ergenlik çağında olan Carrie okula gittiğinde arkadaşları tarafından sürekli dalga geçtikleri biz kızdır ve ona çok kötü davranırlar. Eve geldiğinde ise çok fazla dindar olan ailesi tarafından hor görülmektedir. Fakat Carrie ’nin sır gibi sakladığı özel güçleri bulunmaktadır. Bir akşam okul balosuna gittiğinde arkadaşları yine onunla dalga geçmeye çalışırlar fakat artık Carrie ’nin sabrı kalmamıştır ve arkadaşına Dünya ’nın kaç bucak olduğunu gösterme zamanı gelmiştir. Günah tohumu filminin yönetmenliğini üstlenen ve aynı zamanda Erkekler Ağlamaz filminin de yönetmenliğini yapan Kimberly Peirce ’ın başarılı filmlerinden birini daha izleme fırsatı buluyoruz.
Dizinin Diğer Bölümlerini İzlemek için KAYNAK Kısmından Seçim Yapabilirsiniz. Filmler ve Dizilerde ALTERNATİFLERİ SAĞ TARAFTAN Seçebilirsiniz...Eğer Video Çalışmıyorsa ALTERNATİFLERİ Kontrol Ediniz...

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Avatar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?