Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 168 Görüntülenme

Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk

ABD yapımı olan bu harika animasyon filmi 14 Mart 2014 tarihinde ülkemizde gösterime girdi ve olumlu yorumları toplamayı da başardı. Çocukların hayranlık içinde izlediği Bay Peabody ve Meraklı Sherman filmi İMDB ’den aldığı 7.0 değerindeki puanı ile kaliteli bir yapım olduğunu da kanıtlıyor. Ayrıca Macera ve Komedi unsurlarının da bulunduğu film 92 dakikalık izlenme süresi ile harika vakit geçirmeyi amaç edinmiş gibi gözüküyor. Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk filminin yönetmenliğini üstlenen kişi Rob Minkoff ’tur ve animasyon filmlerde oldukça önemli bir isimdir. Filmin senaryosu ise Jay Ward ’a aittir. Seslendirme çalışmalarında başrol karakterleri canlandıran isimler ise Ty Burrell, Max Charles ve Stephen Colbert ’tır. Çekimlerinin tamamlanabilmesi için harcanan 145 Milyon Dolarlık giderden sonra 268 Milyon Dolarlık bir hasılat elde ederek animasyon filmler arasında başarılı yapım olarak ismini yazdırmayı da başarmıştır. Türkçe seslendirme çalışmasını üstlenen sanatçımız ise Yekta Kopandır.
Bilinmeyen yerleri keşfetmeyi amaç edinmiş ve aynı zamanda bir bilim adamı olan Bay Peabody, üstüne üstlük birde Olimpiyat madalyası kazanabilmiş bir bilim adamıdır ve en önemlisi de o harika bir köpektir. Şimdiye kadar yapmış olduğu en başarılı icadı olan zaman makinesini evlatlık olan arkadaşı Sherman ile zamanda gezintiye çıktıklarında tarihte yaşanmış her şeyi kendi gözleriyle göreceklerdir. Sherman ’a okulda sürekli sataşan ve onu rahat bırakmayan bir çocuk vardır. Bu çocuğun ismi Paddy ’dir, Sherman Paddy ismindeki bu haylaz çocuğa kendini kanıtlamak için yaptıkları zaman yolculuğunun kurallarını çiğner ve her şeyi mahveder. İki maceraperest artık çiğnedikleri bu kural yüzünden geçmişe gidip her şeyi düzeltmek zorundadırlar. Fakat geçmişi bir kez değiştikten sonra tekrar eski haline getirip düzeltmek sandıkları kadar kolay olmayacaktır.
Dizinin Diğer Bölümlerini İzlemek için KAYNAK Kısmından Seçim Yapabilirsiniz. Filmler ve Dizilerde ALTERNATİFLERİ SAĞ TARAFTAN Seçebilirsiniz...Eğer Video Çalışmıyorsa ALTERNATİFLERİ Kontrol Ediniz...

  • Yorumlar
  • Detaylar