Çılgın Hırsız 2
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 128 Görüntülenme

Çılgın Hırsız 2

Animasyon, Macera ve aile filmleri arasında en iyilerden biri olarak gösterilen Çılgın Hırsız 2 filminin yönetmen koltuğunda oturan Pierre Coffin ve Chris Renaud ’un ta kendisidir. Hikaye kurgusunun yazarlığını yapanlar ise Cinco Paul ile Ken Daurio ’dur. 98 dakika uzunluğunda bir izlenim keyfi sunan Çılgın Hırsız 2 filmi İMDB cephesinden aldıpı 7.6 değerindeki puan ile en çok beğenilen animasyon filmlerden biri olmayı da başarmıştır. Filmin başrolünü paylaşan oyuncular arasında Steve Carell, Kristen Wiig ve Benjamin Bratt seslendirmesini çok iyi bir şekilde yapmış ve oynamıştır. 4 Ekim 2013 tarihinde ise Türkiye seyircileri ile buluşan milyonlarca Türk seyirci tarafından beğeni ile izlenmiş ve animasyon filmler arasında bir rekor kırmayı başaran tek devam filmi olma hakkını kazanmıştır. Hazırlıklarının tamamı Amerika ’da gerçekleştirilen Çılgın Hırsız 2 filmi 76 Milyon Dolarlık bir harcamaya mal olmuş ve sinema salonlarında gösterime girdikten sonra tam 906 Milyon Dolarlık bir rekor hasılat kırarak en çok izlenen 10 animasyon film arasında yer almış nadir filmlerden biridir.
Gru ilk filmde gördüğümüz hayatını tamamen bırakarak evlat edinmiş olduğu üç kız evladı ile mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamaktadır. Sakar ama bir o kadarda kurnaz olan Gru artık hırsızlık hayatından emekli olmuş ve huzur içinde bir yaşam sürmeyi amaç edinmiştir. Ailesi ile birlikte kurduğu düzgün işi ile birlikte zamanını geçirirken, bu sırada esrarengiz olaylar gerçekleşmektedir. Gizemli bir örgüt Gru ’yu riskli bir durumu araştırması için görevlendirmek için teklifte bulunur ve o görevi Minyon hizmetkarları ile birlikte evlat edindiği kızları arasından Lucy ’nin önderliği ile birlikte yürütmektedir. Kötü hırsızlardan biri olan Gru eski hayatından eser kalmamış biri olarak Dünya ’nın barış içerisinde yaşaması için çaba gösteren iyilerden biri olmuştur. Lucy ile birlik olup Dünya ’yı tehdit eden kötü güçlerin peşinden koşarak çeşitli suç olayları ile mücadele etmeye başlamış ve bunu elinden gelenin en iyisi olarak yapmaktadır.
Dizinin Diğer Bölümlerini İzlemek için KAYNAK Kısmından Seçim Yapabilirsiniz. Filmler ve Dizilerde ALTERNATİFLERİ SAĞ TARAFTAN Seçebilirsiniz...Eğer Video Çalışmıyorsa ALTERNATİFLERİ Kontrol Ediniz...

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Avatar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?